Oppsummering og tilbakemeldinger
Da er pinsen 2018 forbi og Flint Fotball har gjennomført sin tredje G14-turnering etter multinivå-konseptet. Også i år har fått svært gode tilbakemeldinger fra både spillere, lagledere og dommere!
I løpet av tre dager ble det avviklet 190 kamper på fem baner. Totalt ble det scoret 563 mål (ekskl. mål i straffesparkkonkurranser).
Vinnere av de enkelte divisjonene
Divisjon 1
1. Plass: Odd
2. Plass: KFUM 2
3. Plass: Gneist 1
Divisjon 2
1. Plass: Kongsvinger 1
2. Plass: Årvoll
3. Plass: KFUM 2/3
Divisjon 3
1. Plass: Flint 1
2. Plass: Runar 1
3. Plass: Start
Divisjon 4
1. Plass: Nordstrand 2
2. Plass: Gjelleråsen
3. Plass: Vestfold J14
Divisjon 5
1. Plass: Glassverket
2. Plass: Flint 2
3. Plass: Ull/Kisa 2
Puljeinndeling for seeding-kampene på lørdagen
PULJE A | PULJE B | PULJE C | PULJE D |
---|---|---|---|
Drøbak-Frogn |
Eik 2 |
AB Fodbold |
Eik 1 |
Resultat alle kamper
Kamp # | Dag | Type kamp | Hjemmelag | Bortelag | Resultat |
---|---|---|---|---|---|
1 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Gneist 1 | Strømsgodset 2 | 2 - 0 |
2 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Runar 1 | Drøbak-Frogn | 0 - 3 |
3 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Ull/Kisa 1 | Nøtterøy 2 | 1 - 0 |
4 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Kongsvinger 2 | Flint 1 | 0 - 4 |
5 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 2 | Flint 5 | 9 - 0 |
6 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nordstrand 1 | Eik 2 | 1 - 0 |
7 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Runar 2 | Kongsvinger 1 | 0 - 6 |
8 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nøtterøy 1 | Flint J14 | 2 - 0 |
9 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ull/Kisa 3 | Gneist 2 | 0 - 3 |
10 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | KFUM 1 | Flint 3 | 5 - 0 |
11 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Odd | Sørumsand | 3 - 0 |
12 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Flint 2 | Årvoll | 0 - 1 |
13 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Sandefjord 1 | Glassverket | 2 - 0 |
14 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Eik 3 | AB Fodbold | 0 - 4 |
15 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Nordstrand 2 | Fram | 1 - 1 |
16 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Eik 1 | Ull/Kisa 2 | 2 - 0 |
17 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flint 4 | Start | 1 - 0 |
18 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Strømsgodset 1 | Vestfold J14 | 2 - 0 |
19 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nordstrand 3 | Gjelleråsen | 0 - 1 |
20 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | KFUM 3 | Sandefjord 2 | 3 - 0 |
21 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 1 | KFUM 2 | 0 - 1 |
22 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 5 | Kongsvinger 2 | 1 - 0 |
23 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Nøtterøy 2 | Runar 1 | 0 - 2 |
24 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Strømsgodset 2 | Ull/Kisa 1 | 0 - 3 |
25 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Drøbak-Frogn | Gneist 1 | 0 - 3 |
26 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Gneist 2 | Nøtterøy 1 | 0 - 1 |
27 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Kongsvinger 1 | KFUM 1 | 0 - 2 |
28 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint 3 | Runar 2 | 1 - 3 |
29 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint J14 | Nordstrand 1 | 0 - 6 |
30 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Eik 2 | Ull/Kisa 3 | 3 - 0 |
31 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Glassverket | Nordstrand 2 | 0 - 1 |
32 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Fram | Flint 2 | 2 - 0 |
33 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Årvoll | Sandefjord 1 | 1 - 0 |
34 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Sørumsand | Eik 3 | 1 - 0 |
35 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | AB Fodbold | Odd | 0 - 2 |
36 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Vestfold J14 | Sandefjord 2 | 0 - 1 |
37 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | KFUM 3 | Eik 1 | 1 - 2 |
38 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Gjelleråsen | Start | 0 - 2 |
39 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Strømsgodset 1 | Flint 4 | 4 - 0 |
40 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Ull/Kisa 2 | Nordstrand 3 | 5 - 0 |
41 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Ull/Kisa 1 | Drøbak-Frogn | 2 - 1 |
42 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 2 | Gneist 1 | 3 - 2 |
43 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 1 | Flint 5 | 4 - 0 |
44 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Kongsvinger 2 | Nøtterøy 2 | 1 - 2 |
45 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Runar 1 | Strømsgodset 2 | 1 - 0 |
46 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint 3 | Ull/Kisa 3 | 3 - 1 |
47 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | KFUM 1 | Nordstrand 1 | 0 - 0 |
48 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Runar 2 | Flint J14 | 2 - 1 |
49 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Eik 2 | Gneist 2 | 0 - 0 |
50 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nøtterøy 1 | Kongsvinger 1 | 0 - 1 |
51 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Fram | AB Fodbold | 0 - 1 |
52 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Nordstrand 2 | Sandefjord 1 | 0 - 4 |
53 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Glassverket | Eik 3 | 0 - 1 |
54 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Odd | Årvoll | 5 - 0 |
55 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Sørumsand | Flint 2 | 2 - 0 |
56 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flint 4 | KFUM 3 | 0 - 3 |
57 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Sandefjord 2 | Gjelleråsen | 0 - 1 |
58 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nordstrand 3 | Vestfold J14 | 0 - 5 |
59 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Start | Ull/Kisa 2 | 2 - 0 |
60 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Eik 1 | Strømsgodset 1 | 1 - 0 |
61 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 5 | Runar 1 | 0 - 3 |
62 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Strømsgodset 2 | Kongsvinger 2 | 4 - 0 |
63 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Drøbak-Frogn | Nøtterøy 2 | 4 - 0 |
64 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 2 | Ull/Kisa 1 | 1 - 0 |
65 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Gneist 1 | Flint 1 | 1 - 0 |
66 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint J14 | Ull/Kisa 3 | 1 - 1 |
67 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | KFUM 1 | Nøtterøy 1 | 1 - 3 |
68 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Eik 2 | Runar 2 | 0 - 1 |
69 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Gneist 2 | Flint 3 | 1 - 0 |
70 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Kongsvinger 1 | Nordstrand 1 | 0 - 0 |
71 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | AB Fodbold | Årvoll | 1 - 0 |
72 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Eik 3 | Nordstrand 2 | 1 - 1 |
73 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Sandefjord 1 | Odd | 0 - 3 |
74 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Fram | Sørumsand | 0 - 3 |
75 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Flint 2 | Glassverket | 1 - 2 |
76 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Sandefjord 2 | Nordstrand 3 | 2 - 0 |
77 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | KFUM 3 | Strømsgodset 1 | 1 - 3 |
78 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Start | Eik 1 | 0 - 2 |
79 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Ull/Kisa 2 | Vestfold J14 | 1 - 3 |
80 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Gjelleråsen | Flint 4 | 1 - 2 |
81 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Nøtterøy 2 | Flint 5 | 3 - 0 |
82 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Gneist 1 | Ull/Kisa 1 | 1 - 0 |
83 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 1 | Strømsgodset 2 | 2 - 0 |
84 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Runar 1 | KFUM 2 | 0 - 3 |
85 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Drøbak-Frogn | Kongsvinger 2 | 4 - 0 |
86 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Kongsvinger 1 | Eik 2 | 5 - 0 |
87 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nordstrand 1 | Gneist 2 | 2 - 0 |
88 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint 3 | Flint J14 | 0 - 1 |
89 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nøtterøy 1 | Runar 2 | 3 - 0 |
90 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ull/Kisa 3 | KFUM 1 | 0 - 8 |
91 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Eik 3 | Flint 2 | 1 - 0 |
92 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Årvoll | Sørumsand | 2 - 1 |
93 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Glassverket | Fram | 1 - 2 |
94 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Nordstrand 2 | Odd | 0 - 6 |
95 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | AB Fodbold | Sandefjord 1 | 1 - 0 |
96 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Start | Strømsgodset 1 | 0 - 0 |
97 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Vestfold J14 | Gjelleråsen | 0 - 0 |
98 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Eik 1 | Flint 4 | 1 - 1 |
99 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nordstrand 3 | KFUM 3 | 0 - 4 |
100 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Sandefjord 2 | Ull/Kisa 2 | 2 - 1 |
101 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Flint 5 | Ull/Kisa 3 | 0 - 2 |
102 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | KFUM 2 | Nøtterøy 1 | 5 - 1 |
103 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | AB Fodbold | Strømsgodset 1 | 0 - 2 |
104 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Flint 1 | Runar 2 | 9 - 1 |
105 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Eik 3 | Start | 0 - 2 |
106 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Flint 2 | Nordstrand 3 | 8 - 0 |
107 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Ull/Kisa 1 | Kongsvinger 1 | 0 - 2 |
108 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Sørumsand | KFUM 3 | 1 - 2 |
109 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 2 | Eik 2 | 1 - 1 |
110 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nordstrand 2 | Vestfold J14 | 1 - 0 |
111 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Kongsvinger 2 | Flint 3 | 1 - 0 |
112 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Gneist 1 | Nordstrand 1 | 2 - 0 |
113 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Odd | Eik 1 | 5 - 1 |
114 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Runar 1 | Gneist 2 | 1 - 0 |
115 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Fram | Flint 4 | 2 - 4 |
116 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Glassverket | Ull/Kisa 2 | 1 - 0 |
117 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Drøbak-Frogn | KFUM 1 | 0 - 9 |
118 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Årvoll | Sandefjord 2 | 1 - 0 |
119 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Strømsgodset 2 | Flint J14 | 0 - 2 |
120 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Sandefjord 1 | Gjelleråsen | 0 - 0 |
121 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Flint 1 | Eik 3 | 2 - 0 |
122 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Runar 2 | Start | 0 - 5 |
123 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Flint 5 | Flint 2 | 0 - 6 |
124 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | KFUM 2 | AB Fodbold | 2 - 0 |
125 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Nøtterøy 1 | Strømsgodset 1 | 2 - 1 |
126 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 2 | Nordstrand 2 | 1 - 2 |
127 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Eik 2 | Vestfold J14 | 0 - 1 |
128 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Ull/Kisa 3 | Nordstrand 3 | 0 - 4 |
129 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Ull/Kisa 1 | Sørumsand | 1 - 3 |
130 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Kongsvinger 1 | KFUM 3 | 3 - 0 |
131 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Runar 1 | Fram | 4 - 2 |
132 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Gneist 2 | Flint 4 | 1 - 2 |
133 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Kongsvinger 2 | Glassverket | 1 - 3 |
134 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Gneist 1 | Odd | 0 - 2 |
135 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Nordstrand 1 | Eik 1 | 0 - 0 |
136 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Strømsgodset 2 | Sandefjord 1 | 1 - 0 |
137 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Flint J14 | Gjelleråsen | 1 - 3 |
138 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Flint 3 | Ull/Kisa 2 | 2 - 0 |
139 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Drøbak-Frogn | Årvoll | 1 - 5 |
140 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | KFUM 1 | Sandefjord 2 | 0 - 1 |
141 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | KFUM 2 | Strømsgodset 1 | 1 - 1 |
142 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Nøtterøy 1 | AB Fodbold | 0 - 3 |
143 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Flint 1 | Start | 0 - 1 |
144 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Runar 2 | Eik 3 | 2 - 4 |
145 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Flint 5 | Nordstrand 3 | 0 - 2 |
146 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Ull/Kisa 1 | KFUM 3 | 2 - 2 |
147 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Kongsvinger 1 | Sørumsand | 8 - 2 |
148 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 2 | Vestfold J14 | 0 - 4 |
149 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Eik 2 | Nordstrand 2 | 1 - 1 |
150 | Sunday | Group Stage (Div. 5A) | Ull/Kisa 3 | Flint 2 | 1 - 7 |
151 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Gneist 1 | Eik 1 | 2 - 1 |
152 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Nordstrand 1 | Odd | 1 - 3 |
153 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Runar 1 | Flint 4 | 1 - 1 |
154 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Gneist 2 | Fram | 6 - 1 |
155 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Kongsvinger 2 | Ull/Kisa 2 | 0 - 2 |
156 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Drøbak-Frogn | Sandefjord 2 | 3 - 2 |
157 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | KFUM 1 | Årvoll | 0 - 1 |
158 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Strømsgodset 2 | Gjelleråsen | 0 - 3 |
159 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Flint J14 | Sandefjord 1 | 2 - 2 |
160 | Sunday | Group Stage (Div. 5B) | Flint 3 | Glassverket | 0 - 3 |
161 | Monday | Semifinal (Div. 2) | Kongsvinger 1 | KFUM 1 | 2 - 1 |
162 | Monday | Semifinal (Div. 2) | KFUM 3 | Årvoll | 1 - 3 |
163 | Monday | Semifinal (Div. 4) | Nordstrand 2 | Flint J14 | 2 - 0 |
164 | Monday | Semifinal (Div. 4) | Vestfold J14 | Gjelleråsen | 0 - 2 |
165 | Monday | Semifinal (Div. 5) | Flint 2 | Ull/Kisa 2 | 3 - 0 |
166 | Monday | Semifinal (Div. 1) | KFUM 2 | Gneist 1 | 1 - 0 |
167 | Monday | Semifinal (Div. 1) | Strømsgodset 1 | Odd | 0 - 4 |
168 | Monday | Semifinal (Div. 3) | Start | Runar 1 | 0 - 3 |
169 | Monday | Semifinal (Div. 3) | Flint 1 | Flint 4 | 1 - 0 |
170 | Monday | Semifinal (Div. 5) | Nordstrand 3 | Glassverket | 0 - 3 |
171 | Monday | Plasseringskamp (Div. 2) | Sørumsand | Sandefjord 2 | 0 - 3 |
172 | Monday | Plasseringskamp (Div. 2) | Ull/Kisa 1 | Drøbak-Frogn | 5 - 4 |
173 | Monday | Plasseringskamp (Div. 4) | Eik 2 | Strømsgodset 2 | 0 - 4 |
174 | Monday | Plasseringskamp (Div. 4) | Nøtterøy 2 | Sandefjord 1 | 1 - 2 |
175 | Monday | Plasseringskamp (Div. 5) | Ull/Kisa 3 | Flint 3 | 0 - 5 |
176 | Monday | Plasseringskamp (Div. 1) | AB Fodbold | Nordstrand 1 | 1 - 0 |
177 | Monday | Plasseringskamp (Div. 1) | Nøtterøy 1 | Eik 1 | 0 - 5 |
178 | Monday | Plasseringskamp (Div. 3) | Eik 3 | Gneist 2 | 5 - 3 |
179 | Monday | Plasseringskamp (Div. 3) | Runar 2 | Fram | 0 - 3 (wo) |
180 | Monday | Plasseringskamp (Div. 5) | Flint 5 | Kongsvinger 2 | 0 - 2 |
181 | Monday | Finale (Div. 1) | Kongsvinger 1 | Årvoll | 3 - 1 |
182 | Monday | Finale (Div. 2) | Nordstrand 2 | Gjelleråsen | 6 - 0 |
183 | Monday | Finale (Div. 3) | Flint 2 | Glassverket | 0 - 2 |
184 | Monday | Bronsefinale (Div. 4) | Gneist 1 | Strømsgodset 1 | 3 - 2 |
185 | Monday | Bronsefinale (Div. 5) | Start | Flint 4 | 4 - 0 |
186 | Monday | Finale (Div. 1) | KFUM 2 | Odd | 1 - 3 |
187 | Monday | Finale (Div. 2) | Runar 1 | Flint 1 | 0 - 5 |
188 | Monday | Bronsefinale (Div. 3) | KFUM 1 | KFUM 3 | Ikke spilt |
189 | Monday | Bronsefinale (Div. 4) | Flint J14 | Vestfold J14 | 0 - 2 |
190 | Monday | Bronsefinale (Div. 5) | Ull/Kisa 2 | Nordstrand 3 | 3 - 0 |