Du er her

Flint Micasa Cup 2019

  • Vinnere av årets turnering ble Leeds United
     Vinnere av årets turnering ble Leeds United

Oppsummering og tilbakemeldinger

Da er pinsen 2019 forbi og Flint Fotball har gjennomført sin fjerde G14-turnering etter multinivåkonseptet. Også i år har fått svært gode tilbakemeldinger fra både spillere, lagledere og dommere!

I løpet av tre dager ble det avviklet 232 kamper på seks baner. Totalt ble det scoret 750 mål (ekskl. mål i straffesparkkonkurranser) fordelt på 308 i lørdagens seedingkamper, 334 i søndagens gruppespillkamper og 108 i mandagens sluttspillkamper.

Vinnere av de enkelte divisjonene

Divisjon 1

1. Plass: Leeds United
2. Plass: Viking
3. Plass: Lillestrøm

Divisjon 2

1. Plass: Flint 1
2. Plass: West Ham
3. Plass: Lørenskog

Divisjon 3

1. Plass: Mjøndalen
2. Plass: Skjetten
3. Plass: Flint 3

Divisjon 4

1. Plass: Nøtterøy 3
2. Plass: Konnerud 2
3. Plass: Gneist 3

Puljeinndeling for seeding-kampene på lørdagen

PULJE A PULJE B PULJE C PULJE D

Eik 2
Flint 1
Gneist 2
Høvik 2
KFUM 1
Konnerud 1
Leeds United
Lyn
Mjøndalen
Nøtterøy 3
Sørumsand IF
Vansjø/Svinndal IL
Viking
Vålerenga

Bærum J14
Eik 1
Flint 2
Fredrikstad
Gneist 1
Grüner 1
KFUM 2
Lillestrøm
Nøtterøy 2
Stabæk
Strømsgodset 2
Trosvik 2
Ull/Kisa 2
Ølen 1

Asker
Flint 3
Gneist 3
KFUM 3
Konnerud 2
Nordstrand 2
Skjetten
Sprint-Jeløy
Strømsgodset 3
Teie 1
Ull/Kisa 1
Urædd
West Ham
Åsnesalliansen

Flint J14
Flisbyen
Gran IL
Grane Arendal
Grüner 2
Høvik 1
Lørenskog
Nordstrand 1
Nøtterøy 1
Odd
Strømsgodset 1
Teie 2
Trosvik 1
Ølen 2

 

Live-streaming

Tønsbergs Blad filmet og kommenterte alle kampene som ble spilt på Bane 1. Link til live stream for hver av de tre kampdagene:

Resultat alle kamper

Kamp # Dag Type kamp Hjemmelag Bortelag Resultat
1 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 1 Vålerenga 2 - 0
2 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Lyn Eik 2 4 - 0
3 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Vansjø/Svinndal IL Høvik 2 1 - 1
4 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Viking Gneist 2 5 - 0
5 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Konnerud 1 Nøtterøy 3 0 - 0
6 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 1 Mjøndalen 2 - 0
7 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Leeds United Sørumsand IF 5 - 0
8 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Lillestrøm KFUM 2 6 - 0
9 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Gneist 1 Nøtterøy 2 2 - 0
10 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Fredrikstad Flint 2 5 - 0
11 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Eik 1 Ull/Kisa 2 6 - 0
12 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Strømsgodset 2 Bærum J14 4 - 0
13 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Grüner 1 Trosvik 2 3 - 0
14 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ølen 1 Stabæk 5 - 0
15 Saturday Seeding Stage (Gr. C) West Ham Sprint-Jeløy 2 - 0
16 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Asker Teie 1 1 - 0
17 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Åsnesalliansen Flint 3 2 - 0
18 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Ull/Kisa 1 Gneist 3 5 - 0
19 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Urædd Konnerud 2 1 - 0
20 Saturday Seeding Stage (Gr. C) KFUM 3 Strømsgodset 3 1 - 0
21 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Skjetten Nordstrand 2 3 - 0
22 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Lørenskog Gran IL 4 - 0
23 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Strømsgodset 1 Flisbyen 0 - 1
24 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Odd Høvik 1 2 - 0
25 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Grane Arendal Teie 2 3 - 0
26 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nøtterøy 1 Ølen 2 8 - 0
27 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nordstrand 1 Flint J14 3 - 0
28 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Trosvik 1 Grüner 2 1 - 0
29 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Nøtterøy 3 Mjøndalen 1 - 3
30 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 1 Høvik 2 5 - 0
31 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Vansjø/Svinndal IL Konnerud 1 0 - 3
32 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Leeds United Viking 3 - 2
33 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Gneist 2 Sørumsand IF 0 - 3
34 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Lyn Flint 1 0 - 1
35 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Vålerenga Eik 2 1 - 0
36 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Eik 1 Fredrikstad 1 - 1
37 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nøtterøy 2 Bærum J14 0 - 0
38 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Strømsgodset 2 Grüner 1 1 - 2
39 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Stabæk Ull/Kisa 2 0 - 2
40 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint 2 KFUM 2 0 - 4
41 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Lillestrøm Ølen 1 4 - 0
42 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Gneist 1 Trosvik 2 2 - 0
43 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Nordstrand 2 Gneist 3 0 - 0
44 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Ull/Kisa 1 Skjetten 1 - 0
45 Saturday Seeding Stage (Gr. C) West Ham Åsnesalliansen 1 - 0
46 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Flint 3 Sprint-Jeløy 0 - 3
47 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Asker KFUM 3 2 - 0
48 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Konnerud 2 Teie 1 0 - 4
49 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Urædd Strømsgodset 3 4 - 0
50 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Odd Flisbyen 3 - 0
51 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Grüner 2 Høvik 1 0 - 4
52 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Trosvik 1 Strømsgodset 1 0 - 1
53 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nøtterøy 1 Lørenskog 1 - 1
54 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Gran IL Ølen 2 8 - 0
55 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Grane Arendal Nordstrand 1 2 - 0
56 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flint J14 Teie 2 0 - 0
57 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Sørumsand IF Nøtterøy 3 1 - 0
58 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Vålerenga Lyn 2 - 4
59 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Gneist 2 Vansjø/Svinndal IL 0 - 0
60 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 1 Leeds United 1 - 1
61 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Konnerud 1 KFUM 1 0 - 1
62 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Mjøndalen Viking 1 - 2
63 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Eik 2 Høvik 2 2 - 0
64 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ull/Kisa 2 Nøtterøy 2 5 - 0
65 Saturday Seeding Stage (Gr. B) KFUM 2 Ølen 1 1 - 3
66 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Grüner 1 Lillestrøm 0 - 6
67 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Gneist 1 Eik 1 0 - 0
68 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Fredrikstad Strømsgodset 2 1 - 0
69 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Bærum J14 Trosvik 2 2 - 0
70 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint 2 Stabæk 2 - 0
71 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Gneist 3 KFUM 3 0 - 3
72 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Strømsgodset 3 Flint 3 2 - 4
73 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Teie 1 Skjetten 4 - 1
74 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Sprint-Jeløy Åsnesalliansen 0 - 1
75 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Asker West Ham 0 - 0
76 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Konnerud 2 Nordstrand 2 0 - 1
77 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Ull/Kisa 1 Urædd 2 - 1
78 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Ølen 2 Teie 2 0 - 1
79 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Gran IL Trosvik 1 0 - 1
80 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Høvik 1 Strømsgodset 1 0 - 4
81 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flisbyen Lørenskog 1 - 6
82 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flint J14 Grüner 2 3 - 1
83 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nordstrand 1 Nøtterøy 1 0 - 2
84 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Grane Arendal Odd 1 - 0
85 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Nøtterøy 3 Gneist 2 1 - 1
86 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 1 Leeds United 0 - 8
87 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Høvik 2 Vålerenga 0 - 4
88 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Mjøndalen Konnerud 1 0 - 1
89 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Eik 2 Vansjø/Svinndal IL 0 - 0
90 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Sørumsand IF Lyn 0 - 3
91 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Viking Flint 1 1 - 0
92 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ølen 1 Gneist 1 0 - 0
93 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Bærum J14 Eik 1 0 - 7
94 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ull/Kisa 2 Grüner 1 0 - 4
95 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nøtterøy 2 Flint 2 1 - 2
96 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Trosvik 2 Stabæk 0 - 0
97 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Lillestrøm Fredrikstad 0 - 0
98 Saturday Seeding Stage (Gr. B) KFUM 2 Strømsgodset 2 3 - 0
99 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Asker Ull/Kisa 1 0 - 0
100 Saturday Seeding Stage (Gr. C) KFUM 3 Nordstrand 2 4 - 0
101 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Konnerud 2 Strømsgodset 3 1 - 2
102 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Skjetten Sprint-Jeløy 1 - 3
103 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Teie 1 West Ham 0 - 0
104 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Flint 3 Gneist 3 1 - 0
105 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Åsnesalliansen Urædd 2 - 0
106 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Lørenskog Grane Arendal 1 - 2
107 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Teie 2 Strømsgodset 1 0 - 8
108 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flint J14 Trosvik 1 1 - 4
109 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nøtterøy 1 Odd 2 - 0
110 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Ølen 2 Grüner 2 3 - 0
111 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Høvik 1 Gran IL 0 - 0
112 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flisbyen Nordstrand 1 0 - 1
113 Sunday Group Stage (Div. 2A) Flint 1 Ølen 1 2 - 0
114 Sunday Group Stage (Div. 2A) Sprint-Jeløy Teie 2 3 - 0
115 Sunday Group Stage (Div. 3A) Eik 2 Bærum J14 1 - 1
116 Sunday Group Stage (Div. 3A) Skjetten Flisbyen 0 - 0
117 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 3 Trosvik 2 5 - 0
118 Sunday Group Stage (Div. 4A) Konnerud 2 Grüner 2 4 - 0
119 Sunday Group Stage (Div. 3B) Flint 2 Nordstrand 2 1 - 1
120 Sunday Group Stage (Div. 3B) Flint J14 Gneist 2 0 - 2
121 Sunday Group Stage (Div. 4B) Gneist 3 Ølen 2 3 - 0
122 Sunday Group Stage (Div. 4B) Høvik 2 Stabæk 1 - 1
123 Sunday Group Stage (Div. 1A) Leeds United Grüner 1 11 - 0
124 Sunday Group Stage (Div. 1A) KFUM 3 Trosvik 1 1 - 0
125 Sunday Group Stage (Div. 3C) Flint 3 Høvik 1 0 - 0
126 Sunday Group Stage (Div. 3C) Vansjø/Svinndal IL Nøtterøy 2 7 - 1
127 Sunday Group Stage (Div. 1B) Lillestrøm Åsnesalliansen 3 - 0
128 Sunday Group Stage (Div. 1B) Strømsgodset 1 KFUM 1 4 - 2
129 Sunday Group Stage (Div. 2B) Gneist 1 Teie 1 1 - 2
130 Sunday Group Stage (Div. 2B) Nordstrand 1 Vålerenga 3 - 0
131 Sunday Group Stage (Div. 3D) Gran IL Mjøndalen 0 - 1
132 Sunday Group Stage (Div. 3D) Strømsgodset 2 Strømsgodset 3 1 - 2
133 Sunday Group Stage (Div. 1C) Ull/Kisa 1 Nøtterøy 1 0 - 4
134 Sunday Group Stage (Div. 1C) Viking Eik 1 2 - 1
135 Sunday Group Stage (Div. 2C) West Ham Odd 3 - 1
136 Sunday Group Stage (Div. 2C) Sørumsand IF Ull/Kisa 2 3 - 2
137 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 3 Konnerud 2 2 - 1
138 Sunday Group Stage (Div. 4A) Trosvik 2 Grüner 2 4 - 1
139 Sunday Group Stage (Div. 1D) Grane Arendal Lyn 0 - 0
140 Sunday Group Stage (Div. 1D) Fredrikstad Asker 1 - 2
141 Sunday Group Stage (Div. 2D) Lørenskog Konnerud 1 5 - 1
142 Sunday Group Stage (Div. 2D) KFUM 2 Urædd 1 - 1
143 Sunday Group Stage (Div. 1A) Leeds United KFUM 3 4 - 0
144 Sunday Group Stage (Div. 1A) Grüner 1 Trosvik 1 0 - 0
145 Sunday Group Stage (Div. 2A) Flint 1 Sprint-Jeløy 1 - 1
146 Sunday Group Stage (Div. 2A) Ølen 1 Teie 2 3 - 0
147 Sunday Group Stage (Div. 3A) Eik 2 Skjetten 0 - 3
148 Sunday Group Stage (Div. 3A) Bærum J14 Flisbyen 1 - 1
149 Sunday Group Stage (Div. 2B) Gneist 1 Nordstrand 1 1 - 1
150 Sunday Group Stage (Div. 2B) Teie 1 Vålerenga 3 - 0
151 Sunday Group Stage (Div. 3B) Flint 2 Flint J14 1 - 0
152 Sunday Group Stage (Div. 3B) Nordstrand 2 Gneist 2 0 - 3
153 Sunday Group Stage (Div. 4B) Gneist 3 Høvik 2 1 - 1
154 Sunday Group Stage (Div. 4B) Ølen 2 Stabæk 2 - 3
155 Sunday Group Stage (Div. 2C) West Ham Sørumsand IF 4 - 0
156 Sunday Group Stage (Div. 2C) Odd Ull/Kisa 2 5 - 1
157 Sunday Group Stage (Div. 3C) Flint 3 Vansjø/Svinndal IL 3 - 1
158 Sunday Group Stage (Div. 3C) Høvik 1 Nøtterøy 2 6 - 0
159 Sunday Group Stage (Div. 1B) Lillestrøm Strømsgodset 1 4 - 2
160 Sunday Group Stage (Div. 1B) Åsnesalliansen KFUM 1 3 - 0
161 Sunday Group Stage (Div. 2D) Lørenskog KFUM 2 10 - 0
162 Sunday Group Stage (Div. 2D) Konnerud 1 Urædd 8 - 0
163 Sunday Group Stage (Div. 3D) Gran IL Strømsgodset 2 0 - 0
164 Sunday Group Stage (Div. 3D) Mjøndalen Strømsgodset 3 3 - 1
165 Sunday Group Stage (Div. 1C) Ull/Kisa 1 Viking 0 - 3
166 Sunday Group Stage (Div. 1C) Nøtterøy 1 Eik 1 1 - 1
167 Sunday Group Stage (Div. 3A) Eik 2 Flisbyen 0 - 1
168 Sunday Group Stage (Div. 3A) Bærum J14 Skjetten 1 - 2
169 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 3 Grüner 2 7 - 0
170 Sunday Group Stage (Div. 4A) Trosvik 2 Konnerud 2 1 - 1
171 Sunday Group Stage (Div. 1D) Grane Arendal Fredrikstad 1 - 3
172 Sunday Group Stage (Div. 1D) Lyn Asker 3 - 0
173 Sunday Group Stage (Div. 4B) Gneist 3 Stabæk 6 - 1
174 Sunday Group Stage (Div. 4B) Ølen 2 Høvik 2 1 - 4
175 Sunday Group Stage (Div. 1A) Leeds United Trosvik 1 11 - 0
176 Sunday Group Stage (Div. 1A) Grüner 1 KFUM 3 3 - 5
177 Sunday Group Stage (Div. 2A) Flint 1 Teie 2 6 - 0
178 Sunday Group Stage (Div. 2A) Ølen 1 Sprint-Jeløy 0 - 3
179 Sunday Group Stage (Div. 1B) Lillestrøm KFUM 1 6 - 0
180 Sunday Group Stage (Div. 1B) Åsnesalliansen Strømsgodset 1 1 - 2
181 Sunday Group Stage (Div. 2B) Gneist 1 Vålerenga 8 - 1
182 Sunday Group Stage (Div. 2B) Teie 1 Nordstrand 1 0 - 3
183 Sunday Group Stage (Div. 3B) Flint 2 Gneist 2 1 - 4
184 Sunday Group Stage (Div. 3B) Nordstrand 2 Flint J14 0 - 1
185 Sunday Group Stage (Div. 1C) Ull/Kisa 1 Eik 1 1 - 3
186 Sunday Group Stage (Div. 1C) Nøtterøy 1 Viking 0 - 5
187 Sunday Group Stage (Div. 2C) West Ham Ull/Kisa 2 9 - 0
188 Sunday Group Stage (Div. 2C) Odd Sørumsand IF 5 - 0
189 Sunday Group Stage (Div. 3C) Flint 3 Nøtterøy 2 11 - 0
190 Sunday Group Stage (Div. 3C) Høvik 1 Vansjø/Svinndal IL 1 - 2
191 Sunday Group Stage (Div. 1D) Grane Arendal Asker 1 - 0
192 Sunday Group Stage (Div. 1D) Lyn Fredrikstad 2 - 1
193 Sunday Group Stage (Div. 2D) Lørenskog Urædd 9 - 0
194 Sunday Group Stage (Div. 2D) Konnerud 1 KFUM 2 5 - 0
195 Sunday Group Stage (Div. 3D) Gran IL Strømsgodset 3 4 - 0
196 Sunday Group Stage (Div. 3D) Mjøndalen Strømsgodset 2 3 - 0
197 Monday Semifinale (Div. 2) Flint 1 Nordstrand 1 1 - 0
198 Monday Semifinale (Div. 2) West Ham Lørenskog 1 - 0
199 Monday Semifinale (Div. 3) Skjetten Gneist 2 3 - 0
200 Monday Semifinale (Div. 3) Flint 3 Mjøndalen 0 - 3
201 Monday Semifinale (Div. 4) Nøtterøy 3 Høvik 2 3 - 1
202 Monday Semifinale (Div. 4) Konnerud 2 Gneist 3 2 - 0
203 Monday Semifinale (Div. 1) Leeds United Lillestrøm 2 - 1
204 Monday Kamp om plass 5 (Div. 4) Trosvik 2 Stabæk 1 - 0
205 Monday Kamp om delt 5 (Div. 1) KFUM 3 Strømsgodset 1 1 - 6
206 Monday Kamp om delt 9 (Div. 1) Trosvik 1 Åsnesalliansen 0 - 5
207 Monday Kamp om delt 13 (Div. 1) Grüner 1 KFUM 1 2 - 4
208 Monday Kamp om plass 7 (Div. 4) Grüner 2 Ølen 2 0 - 2
209 Monday Semifinale (Div. 1) Viking Lyn 2 - 1
210 Monday Kamp om delt 5 (Div. 3) Flisbyen Flint 2 2 - 0
211 Monday Kamp om delt 9 (Div. 3) Bærum J14 Flint J14 0 - 2
212 Monday Kamp om delt 13 (Div. 3) Eik 2 Nordstrand 2 5 - 1
213 Monday Kamp om delt 5 (Div. 3) Vansjø/Svinndal IL Gran IL 5 - 0
214 Monday Kamp om delt 9 (Div. 3) Høvik 1 Strømsgodset 3 7 - 1
215 Monday Finale (Div. 4) Nøtterøy 3 Konnerud 2 2 - 1
216 Monday Bronsefinale (Div. 3) Gneist 2 Flint 3 1 - 4
217 Monday Bronsefinale (Div. 4) Høvik 2 Gneist 3 0 - 2
218 Monday Kamp om delt 5 (Div. 2) Sprint-Jeløy Teie 1 2 - 1
219 Monday Kamp om delt 9 (Div. 2) Ølen 1 Gneist 1 0 - 2
220 Monday Kamp om delt 13 (Div. 2) Teie 2 Vålerenga 1 - 0
221 Monday Finale (Div. 3) Skjetten Mjøndalen 0 - 1
222 Monday Bronsefinale (Div. 2) Nordstrand 1 Lørenskog 1 - 5
223 Monday Kamp om delt 5 (Div. 1) Eik 1 Grane Arendal 0 - 0
(4 - 5 ES)
224 Monday Kamp om delt 9 (Div. 1) Nøtterøy 1 Fredrikstad 0 - 2
225 Monday Kamp om delt 5 (Div. 2) Odd Konnerud 1 1 - 0
226 Monday Kamp om delt 9 (Div. 2) Sørumsand IF KFUM 2 0 - 0
(4 - 3 ES)
227 Monday Finale (Div. 2) Flint 1 West Ham 1 - 0
228 Monday Bronsefinale (Div. 1) Lillestrøm Lyn 1 - 1
(4 - 3 ES)
229 Monday Kamp om delt 13 (Div. 3) Nøtterøy 2 Strømsgodset 2 0 - 3
230 Monday Kamp om delt 13 (Div. 2) Ull/Kisa 2 Urædd 2 - 3
231 Monday Kamp om delt 13 (Div. 1) Ull/Kisa 1 Asker 0 - 4
232 Monday Finale (Div. 1) Leeds United Viking 2 - 1

 

 

Bokmerk og del