Du er her

Flint Micasa Cup 2018

Oppsummering og tilbakemeldinger

Da er pinsen 2018 forbi og Flint Fotball har gjennomført sin tredje G14-turnering etter multinivå-konseptet. Også i år har fått svært gode tilbakemeldinger fra både spillere, lagledere og dommere!

I løpet av tre dager ble det avviklet 190 kamper på fem baner. Totalt ble det scoret 563 mål (ekskl. mål i straffesparkkonkurranser).

Vinnere av de enkelte divisjonene

Divisjon 1

1. Plass: Odd
2. Plass: KFUM 2
3. Plass: Gneist 1

Divisjon 2

1. Plass: Kongsvinger 1
2. Plass: Årvoll
3. Plass: KFUM 2/3

Divisjon 3

1. Plass: Flint 1
2. Plass: Runar 1
3. Plass: Start

Divisjon 4

1. Plass: Nordstrand 2
2. Plass: Gjelleråsen
3. Plass: Vestfold J14

Divisjon 5

1. Plass: Glassverket
2. Plass: Flint 2
3. Plass: Ull/Kisa 2

Puljeinndeling for seeding-kampene på lørdagen

PULJE A PULJE B PULJE C PULJE D

Drøbak-Frogn
Flint 1
Flint 5
Gneist 1
KFUM 2
Kongsvinger 2
Nøtterøy 2
Runar 1
Strømsgodset 2
Ull/Kisa 1

Eik 2
Flint 3
Flint J14
Gneist 2
KFUM 1
Kongsvinger 1
Nordstrand 1
Nøtterøy 1
Runar 2
Ull/Kisa 3

AB Fodbold
Eik 3
Flint 2
Fram
Glassverket
Nordstrand 2
Odd
Sandefjord 1
Sørumsand
Årvoll

Eik 1
Flint 4
Gjelleråsen
KFUM 3
Nordstrand 3
Sandefjord 2
Start
Strømsgodset 1
Ull/Kisa 2
Vestfold J14

Resultat alle kamper

Kamp # Dag Type kamp Hjemmelag Bortelag Resultat
1 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Gneist 1 Strømsgodset 2 2 - 0
2 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Runar 1 Drøbak-Frogn 0 - 3
3 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Ull/Kisa 1 Nøtterøy 2 1 - 0
4 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Kongsvinger 2 Flint 1 0 - 4
5 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 2 Flint 5 9 - 0
6 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nordstrand 1 Eik 2 1 - 0
7 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Runar 2 Kongsvinger 1 0 - 6
8 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nøtterøy 1 Flint J14 2 - 0
9 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ull/Kisa 3 Gneist 2 0 - 3
10 Saturday Seeding Stage (Gr. B) KFUM 1 Flint 3 5 - 0
11 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Odd Sørumsand 3 - 0
12 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Flint 2 Årvoll 0 - 1
13 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Sandefjord 1 Glassverket 2 - 0
14 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Eik 3 AB Fodbold 0 - 4
15 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Nordstrand 2 Fram 1 - 1
16 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Eik 1 Ull/Kisa 2 2 - 0
17 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flint 4 Start 1 - 0
18 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Strømsgodset 1 Vestfold J14 2 - 0
19 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nordstrand 3 Gjelleråsen 0 - 1
20 Saturday Seeding Stage (Gr. D) KFUM 3 Sandefjord 2 3 - 0
21 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 1 KFUM 2 0 - 1
22 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 5 Kongsvinger 2 1 - 0
23 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Nøtterøy 2 Runar 1 0 - 2
24 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Strømsgodset 2 Ull/Kisa 1 0 - 3
25 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Drøbak-Frogn Gneist 1 0 - 3
26 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Gneist 2 Nøtterøy 1 0 - 1
27 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Kongsvinger 1 KFUM 1 0 - 2
28 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint 3 Runar 2 1 - 3
29 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint J14 Nordstrand 1 0 - 6
30 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Eik 2 Ull/Kisa 3 3 - 0
31 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Glassverket Nordstrand 2 0 - 1
32 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Fram Flint 2 2 - 0
33 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Årvoll Sandefjord 1 1 - 0
34 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Sørumsand Eik 3 1 - 0
35 Saturday Seeding Stage (Gr. C) AB Fodbold Odd 0 - 2
36 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Vestfold J14 Sandefjord 2 0 - 1
37 Saturday Seeding Stage (Gr. D) KFUM 3 Eik 1 1 - 2
38 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Gjelleråsen Start 0 - 2
39 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Strømsgodset 1 Flint 4 4 - 0
40 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Ull/Kisa 2 Nordstrand 3 5 - 0
41 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Ull/Kisa 1 Drøbak-Frogn 2 - 1
42 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 2 Gneist 1 3 - 2
43 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 1 Flint 5 4 - 0
44 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Kongsvinger 2 Nøtterøy 2 1 - 2
45 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Runar 1 Strømsgodset 2 1 - 0
46 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint 3 Ull/Kisa 3 3 - 1
47 Saturday Seeding Stage (Gr. B) KFUM 1 Nordstrand 1 0 - 0
48 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Runar 2 Flint J14 2 - 1
49 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Eik 2 Gneist 2 0 - 0
50 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nøtterøy 1 Kongsvinger 1 0 - 1
51 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Fram AB Fodbold 0 - 1
52 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Nordstrand 2 Sandefjord 1 0 - 4
53 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Glassverket Eik 3 0 - 1
54 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Odd Årvoll 5 - 0
55 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Sørumsand Flint 2 2 - 0
56 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Flint 4 KFUM 3 0 - 3
57 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Sandefjord 2 Gjelleråsen 0 - 1
58 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nordstrand 3 Vestfold J14 0 - 5
59 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Start Ull/Kisa 2 2 - 0
60 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Eik 1 Strømsgodset 1 1 - 0
61 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 5 Runar 1 0 - 3
62 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Strømsgodset 2 Kongsvinger 2 4 - 0
63 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Drøbak-Frogn Nøtterøy 2 4 - 0
64 Saturday Seeding Stage (Gr. A) KFUM 2 Ull/Kisa 1 1 - 0
65 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Gneist 1 Flint 1 1 - 0
66 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint J14 Ull/Kisa 3 1 - 1
67 Saturday Seeding Stage (Gr. B) KFUM 1 Nøtterøy 1 1 - 3
68 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Eik 2 Runar 2 0 - 1
69 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Gneist 2 Flint 3 1 - 0
70 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Kongsvinger 1 Nordstrand 1 0 - 0
71 Saturday Seeding Stage (Gr. C) AB Fodbold Årvoll 1 - 0
72 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Eik 3 Nordstrand 2 1 - 1
73 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Sandefjord 1 Odd 0 - 3
74 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Fram Sørumsand 0 - 3
75 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Flint 2 Glassverket 1 - 2
76 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Sandefjord 2 Nordstrand 3 2 - 0
77 Saturday Seeding Stage (Gr. D) KFUM 3 Strømsgodset 1 1 - 3
78 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Start Eik 1 0 - 2
79 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Ull/Kisa 2 Vestfold J14 1 - 3
80 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Gjelleråsen Flint 4 1 - 2
81 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Nøtterøy 2 Flint 5 3 - 0
82 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Gneist 1 Ull/Kisa 1 1 - 0
83 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Flint 1 Strømsgodset 2 2 - 0
84 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Runar 1 KFUM 2 0 - 3
85 Saturday Seeding Stage (Gr. A) Drøbak-Frogn Kongsvinger 2 4 - 0
86 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Kongsvinger 1 Eik 2 5 - 0
87 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nordstrand 1 Gneist 2 2 - 0
88 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Flint 3 Flint J14 0 - 1
89 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Nøtterøy 1 Runar 2 3 - 0
90 Saturday Seeding Stage (Gr. B) Ull/Kisa 3 KFUM 1 0 - 8
91 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Eik 3 Flint 2 1 - 0
92 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Årvoll Sørumsand 2 - 1
93 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Glassverket Fram 1 - 2
94 Saturday Seeding Stage (Gr. C) Nordstrand 2 Odd 0 - 6
95 Saturday Seeding Stage (Gr. C) AB Fodbold Sandefjord 1 1 - 0
96 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Start Strømsgodset 1 0 - 0
97 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Vestfold J14 Gjelleråsen 0 - 0
98 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Eik 1 Flint 4 1 - 1
99 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Nordstrand 3 KFUM 3 0 - 4
100 Saturday Seeding Stage (Gr. D) Sandefjord 2 Ull/Kisa 2 2 - 1
101 Sunday Group Stage (Div. 5A) Flint 5 Ull/Kisa 3 0 - 2
102 Sunday Group Stage (Div. 1A) KFUM 2 Nøtterøy 1 5 - 1
103 Sunday Group Stage (Div. 1A) AB Fodbold Strømsgodset 1 0 - 2
104 Sunday Group Stage (Div. 3A) Flint 1 Runar 2 9 - 1
105 Sunday Group Stage (Div. 3A) Eik 3 Start 0 - 2
106 Sunday Group Stage (Div. 5A) Flint 2 Nordstrand 3 8 - 0
107 Sunday Group Stage (Div. 2A) Ull/Kisa 1 Kongsvinger 1 0 - 2
108 Sunday Group Stage (Div. 2A) Sørumsand KFUM 3 1 - 2
109 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 2 Eik 2 1 - 1
110 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nordstrand 2 Vestfold J14 1 - 0
111 Sunday Group Stage (Div. 5B) Kongsvinger 2 Flint 3 1 - 0
112 Sunday Group Stage (Div. 1B) Gneist 1 Nordstrand 1 2 - 0
113 Sunday Group Stage (Div. 1B) Odd Eik 1 5 - 1
114 Sunday Group Stage (Div. 3B) Runar 1 Gneist 2 1 - 0
115 Sunday Group Stage (Div. 3B) Fram Flint 4 2 - 4
116 Sunday Group Stage (Div. 5B) Glassverket Ull/Kisa 2 1 - 0
117 Sunday Group Stage (Div. 2B) Drøbak-Frogn KFUM 1 0 - 9
118 Sunday Group Stage (Div. 2B) Årvoll Sandefjord 2 1 - 0
119 Sunday Group Stage (Div. 4B) Strømsgodset 2 Flint J14 0 - 2
120 Sunday Group Stage (Div. 4B) Sandefjord 1 Gjelleråsen 0 - 0
121 Sunday Group Stage (Div. 3A) Flint 1 Eik 3 2 - 0
122 Sunday Group Stage (Div. 3A) Runar 2 Start 0 - 5
123 Sunday Group Stage (Div. 5A) Flint 5 Flint 2 0 - 6
124 Sunday Group Stage (Div. 1A) KFUM 2 AB Fodbold 2 - 0
125 Sunday Group Stage (Div. 1A) Nøtterøy 1 Strømsgodset 1 2 - 1
126 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 2 Nordstrand 2 1 - 2
127 Sunday Group Stage (Div. 4A) Eik 2 Vestfold J14 0 - 1
128 Sunday Group Stage (Div. 5A) Ull/Kisa 3 Nordstrand 3 0 - 4
129 Sunday Group Stage (Div. 2A) Ull/Kisa 1 Sørumsand 1 - 3
130 Sunday Group Stage (Div. 2A) Kongsvinger 1 KFUM 3 3 - 0
131 Sunday Group Stage (Div. 3B) Runar 1 Fram 4 - 2
132 Sunday Group Stage (Div. 3B) Gneist 2 Flint 4 1 - 2
133 Sunday Group Stage (Div. 5B) Kongsvinger 2 Glassverket 1 - 3
134 Sunday Group Stage (Div. 1B) Gneist 1 Odd 0 - 2
135 Sunday Group Stage (Div. 1B) Nordstrand 1 Eik 1 0 - 0
136 Sunday Group Stage (Div. 4B) Strømsgodset 2 Sandefjord 1 1 - 0
137 Sunday Group Stage (Div. 4B) Flint J14 Gjelleråsen 1 - 3
138 Sunday Group Stage (Div. 5B) Flint 3 Ull/Kisa 2 2 - 0
139 Sunday Group Stage (Div. 2B) Drøbak-Frogn Årvoll 1 - 5
140 Sunday Group Stage (Div. 2B) KFUM 1 Sandefjord 2 0 - 1
141 Sunday Group Stage (Div. 1A) KFUM 2 Strømsgodset 1 1 - 1
142 Sunday Group Stage (Div. 1A) Nøtterøy 1 AB Fodbold 0 - 3
143 Sunday Group Stage (Div. 3A) Flint 1 Start 0 - 1
144 Sunday Group Stage (Div. 3A) Runar 2 Eik 3 2 - 4
145 Sunday Group Stage (Div. 5A) Flint 5 Nordstrand 3 0 - 2
146 Sunday Group Stage (Div. 2A) Ull/Kisa 1 KFUM 3 2 - 2
147 Sunday Group Stage (Div. 2A) Kongsvinger 1 Sørumsand 8 - 2
148 Sunday Group Stage (Div. 4A) Nøtterøy 2 Vestfold J14 0 - 4
149 Sunday Group Stage (Div. 4A) Eik 2 Nordstrand 2 1 - 1
150 Sunday Group Stage (Div. 5A) Ull/Kisa 3 Flint 2 1 - 7
151 Sunday Group Stage (Div. 1B) Gneist 1 Eik 1 2 - 1
152 Sunday Group Stage (Div. 1B) Nordstrand 1 Odd 1 - 3
153 Sunday Group Stage (Div. 3B) Runar 1 Flint 4 1 - 1
154 Sunday Group Stage (Div. 3B) Gneist 2 Fram 6 - 1
155 Sunday Group Stage (Div. 5B) Kongsvinger 2 Ull/Kisa 2 0 - 2
156 Sunday Group Stage (Div. 2B) Drøbak-Frogn Sandefjord 2 3 - 2
157 Sunday Group Stage (Div. 2B) KFUM 1 Årvoll 0 - 1
158 Sunday Group Stage (Div. 4B) Strømsgodset 2 Gjelleråsen 0 - 3
159 Sunday Group Stage (Div. 4B) Flint J14 Sandefjord 1 2 - 2
160 Sunday Group Stage (Div. 5B) Flint 3 Glassverket 0 - 3
161 Monday Semifinal (Div. 2) Kongsvinger 1 KFUM 1 2 - 1
162 Monday Semifinal (Div. 2) KFUM 3 Årvoll 1 - 3
163 Monday Semifinal (Div. 4) Nordstrand 2 Flint J14 2 - 0
164 Monday Semifinal (Div. 4) Vestfold J14 Gjelleråsen 0 - 2
165 Monday Semifinal (Div. 5) Flint 2 Ull/Kisa 2 3 - 0
166 Monday Semifinal (Div. 1) KFUM 2 Gneist 1 1 - 0
167 Monday Semifinal (Div. 1) Strømsgodset 1 Odd 0 - 4
168 Monday Semifinal (Div. 3) Start Runar 1 0 - 3
169 Monday Semifinal (Div. 3) Flint 1 Flint 4 1 - 0
170 Monday Semifinal (Div. 5) Nordstrand 3 Glassverket 0 - 3
171 Monday Plasseringskamp (Div. 2) Sørumsand Sandefjord 2 0 - 3
172 Monday Plasseringskamp (Div. 2) Ull/Kisa 1 Drøbak-Frogn 5 - 4
173 Monday Plasseringskamp (Div. 4) Eik 2 Strømsgodset 2 0 - 4
174 Monday Plasseringskamp (Div. 4) Nøtterøy 2 Sandefjord 1 1 - 2
175 Monday Plasseringskamp (Div. 5) Ull/Kisa 3 Flint 3 0 - 5
176 Monday Plasseringskamp (Div. 1) AB Fodbold Nordstrand 1 1 - 0
177 Monday Plasseringskamp (Div. 1) Nøtterøy 1 Eik 1 0 - 5
178 Monday Plasseringskamp (Div. 3) Eik 3 Gneist 2 5 - 3
179 Monday Plasseringskamp (Div. 3) Runar 2 Fram 0 - 3 (wo)
180 Monday Plasseringskamp (Div. 5) Flint 5 Kongsvinger 2 0 - 2
181 Monday Finale (Div. 1) Kongsvinger 1 Årvoll 3 - 1
182 Monday Finale (Div. 2) Nordstrand 2 Gjelleråsen 6 - 0
183 Monday Finale (Div. 3) Flint 2 Glassverket 0 - 2
184 Monday Bronsefinale (Div. 4) Gneist 1 Strømsgodset 1 3 - 2
185 Monday Bronsefinale (Div. 5) Start Flint 4 4 - 0
186 Monday Finale (Div. 1) KFUM 2 Odd 1 - 3
187 Monday Finale (Div. 2) Runar 1 Flint 1 0 - 5
188 Monday Bronsefinale (Div. 3) KFUM 1 KFUM 3 Ikke spilt
189 Monday Bronsefinale (Div. 4) Flint J14 Vestfold J14 0 - 2
190 Monday Bronsefinale (Div. 5) Ull/Kisa 2 Nordstrand 3 3 - 0

 

 

Bokmerk og del