Oppsummering og tilbakemeldinger
Da er pinsen 2019 forbi og Flint Fotball har gjennomført sin fjerde G14-turnering etter multinivåkonseptet. Også i år har fått svært gode tilbakemeldinger fra både spillere, lagledere og dommere!
I løpet av tre dager ble det avviklet 232 kamper på seks baner. Totalt ble det scoret 750 mål (ekskl. mål i straffesparkkonkurranser) fordelt på 308 i lørdagens seedingkamper, 334 i søndagens gruppespillkamper og 108 i mandagens sluttspillkamper.
Vinnere av de enkelte divisjonene
Divisjon 1
1. Plass: Leeds United
2. Plass: Viking
3. Plass: Lillestrøm
Divisjon 2
1. Plass: Flint 1
2. Plass: West Ham
3. Plass: Lørenskog
Divisjon 3
1. Plass: Mjøndalen
2. Plass: Skjetten
3. Plass: Flint 3
Divisjon 4
1. Plass: Nøtterøy 3
2. Plass: Konnerud 2
3. Plass: Gneist 3
Puljeinndeling for seeding-kampene på lørdagen
PULJE A | PULJE B | PULJE C | PULJE D |
---|---|---|---|
Eik 2 |
Bærum J14 |
Asker |
Flint J14 |
Live-streaming
Tønsbergs Blad filmet og kommenterte alle kampene som ble spilt på Bane 1. Link til live stream for hver av de tre kampdagene:
Resultat alle kamper
Kamp # | Dag | Type kamp | Hjemmelag | Bortelag | Resultat |
---|---|---|---|---|---|
1 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 1 | Vålerenga | 2 - 0 |
2 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Lyn | Eik 2 | 4 - 0 |
3 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Vansjø/Svinndal IL | Høvik 2 | 1 - 1 |
4 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Viking | Gneist 2 | 5 - 0 |
5 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Konnerud 1 | Nøtterøy 3 | 0 - 0 |
6 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 1 | Mjøndalen | 2 - 0 |
7 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Leeds United | Sørumsand IF | 5 - 0 |
8 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Lillestrøm | KFUM 2 | 6 - 0 |
9 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Gneist 1 | Nøtterøy 2 | 2 - 0 |
10 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Fredrikstad | Flint 2 | 5 - 0 |
11 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Eik 1 | Ull/Kisa 2 | 6 - 0 |
12 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Strømsgodset 2 | Bærum J14 | 4 - 0 |
13 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Grüner 1 | Trosvik 2 | 3 - 0 |
14 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ølen 1 | Stabæk | 5 - 0 |
15 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | West Ham | Sprint-Jeløy | 2 - 0 |
16 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Asker | Teie 1 | 1 - 0 |
17 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Åsnesalliansen | Flint 3 | 2 - 0 |
18 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Ull/Kisa 1 | Gneist 3 | 5 - 0 |
19 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Urædd | Konnerud 2 | 1 - 0 |
20 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | KFUM 3 | Strømsgodset 3 | 1 - 0 |
21 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Skjetten | Nordstrand 2 | 3 - 0 |
22 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Lørenskog | Gran IL | 4 - 0 |
23 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Strømsgodset 1 | Flisbyen | 0 - 1 |
24 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Odd | Høvik 1 | 2 - 0 |
25 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Grane Arendal | Teie 2 | 3 - 0 |
26 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nøtterøy 1 | Ølen 2 | 8 - 0 |
27 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nordstrand 1 | Flint J14 | 3 - 0 |
28 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Trosvik 1 | Grüner 2 | 1 - 0 |
29 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Nøtterøy 3 | Mjøndalen | 1 - 3 |
30 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 1 | Høvik 2 | 5 - 0 |
31 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Vansjø/Svinndal IL | Konnerud 1 | 0 - 3 |
32 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Leeds United | Viking | 3 - 2 |
33 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Gneist 2 | Sørumsand IF | 0 - 3 |
34 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Lyn | Flint 1 | 0 - 1 |
35 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Vålerenga | Eik 2 | 1 - 0 |
36 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Eik 1 | Fredrikstad | 1 - 1 |
37 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nøtterøy 2 | Bærum J14 | 0 - 0 |
38 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Strømsgodset 2 | Grüner 1 | 1 - 2 |
39 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Stabæk | Ull/Kisa 2 | 0 - 2 |
40 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint 2 | KFUM 2 | 0 - 4 |
41 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Lillestrøm | Ølen 1 | 4 - 0 |
42 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Gneist 1 | Trosvik 2 | 2 - 0 |
43 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Nordstrand 2 | Gneist 3 | 0 - 0 |
44 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Ull/Kisa 1 | Skjetten | 1 - 0 |
45 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | West Ham | Åsnesalliansen | 1 - 0 |
46 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Flint 3 | Sprint-Jeløy | 0 - 3 |
47 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Asker | KFUM 3 | 2 - 0 |
48 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Konnerud 2 | Teie 1 | 0 - 4 |
49 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Urædd | Strømsgodset 3 | 4 - 0 |
50 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Odd | Flisbyen | 3 - 0 |
51 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Grüner 2 | Høvik 1 | 0 - 4 |
52 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Trosvik 1 | Strømsgodset 1 | 0 - 1 |
53 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nøtterøy 1 | Lørenskog | 1 - 1 |
54 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Gran IL | Ølen 2 | 8 - 0 |
55 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Grane Arendal | Nordstrand 1 | 2 - 0 |
56 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flint J14 | Teie 2 | 0 - 0 |
57 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Sørumsand IF | Nøtterøy 3 | 1 - 0 |
58 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Vålerenga | Lyn | 2 - 4 |
59 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Gneist 2 | Vansjø/Svinndal IL | 0 - 0 |
60 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Flint 1 | Leeds United | 1 - 1 |
61 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Konnerud 1 | KFUM 1 | 0 - 1 |
62 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Mjøndalen | Viking | 1 - 2 |
63 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Eik 2 | Høvik 2 | 2 - 0 |
64 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ull/Kisa 2 | Nøtterøy 2 | 5 - 0 |
65 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | KFUM 2 | Ølen 1 | 1 - 3 |
66 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Grüner 1 | Lillestrøm | 0 - 6 |
67 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Gneist 1 | Eik 1 | 0 - 0 |
68 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Fredrikstad | Strømsgodset 2 | 1 - 0 |
69 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Bærum J14 | Trosvik 2 | 2 - 0 |
70 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Flint 2 | Stabæk | 2 - 0 |
71 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Gneist 3 | KFUM 3 | 0 - 3 |
72 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Strømsgodset 3 | Flint 3 | 2 - 4 |
73 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Teie 1 | Skjetten | 4 - 1 |
74 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Sprint-Jeløy | Åsnesalliansen | 0 - 1 |
75 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Asker | West Ham | 0 - 0 |
76 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Konnerud 2 | Nordstrand 2 | 0 - 1 |
77 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Ull/Kisa 1 | Urædd | 2 - 1 |
78 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Ølen 2 | Teie 2 | 0 - 1 |
79 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Gran IL | Trosvik 1 | 0 - 1 |
80 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Høvik 1 | Strømsgodset 1 | 0 - 4 |
81 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flisbyen | Lørenskog | 1 - 6 |
82 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flint J14 | Grüner 2 | 3 - 1 |
83 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nordstrand 1 | Nøtterøy 1 | 0 - 2 |
84 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Grane Arendal | Odd | 1 - 0 |
85 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Nøtterøy 3 | Gneist 2 | 1 - 1 |
86 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | KFUM 1 | Leeds United | 0 - 8 |
87 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Høvik 2 | Vålerenga | 0 - 4 |
88 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Mjøndalen | Konnerud 1 | 0 - 1 |
89 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Eik 2 | Vansjø/Svinndal IL | 0 - 0 |
90 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Sørumsand IF | Lyn | 0 - 3 |
91 | Saturday | Seeding Stage (Gr. A) | Viking | Flint 1 | 1 - 0 |
92 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ølen 1 | Gneist 1 | 0 - 0 |
93 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Bærum J14 | Eik 1 | 0 - 7 |
94 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Ull/Kisa 2 | Grüner 1 | 0 - 4 |
95 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Nøtterøy 2 | Flint 2 | 1 - 2 |
96 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Trosvik 2 | Stabæk | 0 - 0 |
97 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | Lillestrøm | Fredrikstad | 0 - 0 |
98 | Saturday | Seeding Stage (Gr. B) | KFUM 2 | Strømsgodset 2 | 3 - 0 |
99 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Asker | Ull/Kisa 1 | 0 - 0 |
100 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | KFUM 3 | Nordstrand 2 | 4 - 0 |
101 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Konnerud 2 | Strømsgodset 3 | 1 - 2 |
102 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Skjetten | Sprint-Jeløy | 1 - 3 |
103 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Teie 1 | West Ham | 0 - 0 |
104 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Flint 3 | Gneist 3 | 1 - 0 |
105 | Saturday | Seeding Stage (Gr. C) | Åsnesalliansen | Urædd | 2 - 0 |
106 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Lørenskog | Grane Arendal | 1 - 2 |
107 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Teie 2 | Strømsgodset 1 | 0 - 8 |
108 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flint J14 | Trosvik 1 | 1 - 4 |
109 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Nøtterøy 1 | Odd | 2 - 0 |
110 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Ølen 2 | Grüner 2 | 3 - 0 |
111 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Høvik 1 | Gran IL | 0 - 0 |
112 | Saturday | Seeding Stage (Gr. D) | Flisbyen | Nordstrand 1 | 0 - 1 |
113 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Flint 1 | Ølen 1 | 2 - 0 |
114 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Sprint-Jeløy | Teie 2 | 3 - 0 |
115 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Eik 2 | Bærum J14 | 1 - 1 |
116 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Skjetten | Flisbyen | 0 - 0 |
117 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 3 | Trosvik 2 | 5 - 0 |
118 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Konnerud 2 | Grüner 2 | 4 - 0 |
119 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Flint 2 | Nordstrand 2 | 1 - 1 |
120 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Flint J14 | Gneist 2 | 0 - 2 |
121 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Gneist 3 | Ølen 2 | 3 - 0 |
122 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Høvik 2 | Stabæk | 1 - 1 |
123 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Leeds United | Grüner 1 | 11 - 0 |
124 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | KFUM 3 | Trosvik 1 | 1 - 0 |
125 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Flint 3 | Høvik 1 | 0 - 0 |
126 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Vansjø/Svinndal IL | Nøtterøy 2 | 7 - 1 |
127 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Lillestrøm | Åsnesalliansen | 3 - 0 |
128 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Strømsgodset 1 | KFUM 1 | 4 - 2 |
129 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Gneist 1 | Teie 1 | 1 - 2 |
130 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Nordstrand 1 | Vålerenga | 3 - 0 |
131 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Gran IL | Mjøndalen | 0 - 1 |
132 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Strømsgodset 2 | Strømsgodset 3 | 1 - 2 |
133 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Ull/Kisa 1 | Nøtterøy 1 | 0 - 4 |
134 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Viking | Eik 1 | 2 - 1 |
135 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | West Ham | Odd | 3 - 1 |
136 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | Sørumsand IF | Ull/Kisa 2 | 3 - 2 |
137 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 3 | Konnerud 2 | 2 - 1 |
138 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Trosvik 2 | Grüner 2 | 4 - 1 |
139 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Grane Arendal | Lyn | 0 - 0 |
140 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Fredrikstad | Asker | 1 - 2 |
141 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | Lørenskog | Konnerud 1 | 5 - 1 |
142 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | KFUM 2 | Urædd | 1 - 1 |
143 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Leeds United | KFUM 3 | 4 - 0 |
144 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Grüner 1 | Trosvik 1 | 0 - 0 |
145 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Flint 1 | Sprint-Jeløy | 1 - 1 |
146 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Ølen 1 | Teie 2 | 3 - 0 |
147 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Eik 2 | Skjetten | 0 - 3 |
148 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Bærum J14 | Flisbyen | 1 - 1 |
149 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Gneist 1 | Nordstrand 1 | 1 - 1 |
150 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Teie 1 | Vålerenga | 3 - 0 |
151 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Flint 2 | Flint J14 | 1 - 0 |
152 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Nordstrand 2 | Gneist 2 | 0 - 3 |
153 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Gneist 3 | Høvik 2 | 1 - 1 |
154 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Ølen 2 | Stabæk | 2 - 3 |
155 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | West Ham | Sørumsand IF | 4 - 0 |
156 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | Odd | Ull/Kisa 2 | 5 - 1 |
157 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Flint 3 | Vansjø/Svinndal IL | 3 - 1 |
158 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Høvik 1 | Nøtterøy 2 | 6 - 0 |
159 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Lillestrøm | Strømsgodset 1 | 4 - 2 |
160 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Åsnesalliansen | KFUM 1 | 3 - 0 |
161 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | Lørenskog | KFUM 2 | 10 - 0 |
162 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | Konnerud 1 | Urædd | 8 - 0 |
163 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Gran IL | Strømsgodset 2 | 0 - 0 |
164 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Mjøndalen | Strømsgodset 3 | 3 - 1 |
165 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Ull/Kisa 1 | Viking | 0 - 3 |
166 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Nøtterøy 1 | Eik 1 | 1 - 1 |
167 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Eik 2 | Flisbyen | 0 - 1 |
168 | Sunday | Group Stage (Div. 3A) | Bærum J14 | Skjetten | 1 - 2 |
169 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Nøtterøy 3 | Grüner 2 | 7 - 0 |
170 | Sunday | Group Stage (Div. 4A) | Trosvik 2 | Konnerud 2 | 1 - 1 |
171 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Grane Arendal | Fredrikstad | 1 - 3 |
172 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Lyn | Asker | 3 - 0 |
173 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Gneist 3 | Stabæk | 6 - 1 |
174 | Sunday | Group Stage (Div. 4B) | Ølen 2 | Høvik 2 | 1 - 4 |
175 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Leeds United | Trosvik 1 | 11 - 0 |
176 | Sunday | Group Stage (Div. 1A) | Grüner 1 | KFUM 3 | 3 - 5 |
177 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Flint 1 | Teie 2 | 6 - 0 |
178 | Sunday | Group Stage (Div. 2A) | Ølen 1 | Sprint-Jeløy | 0 - 3 |
179 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Lillestrøm | KFUM 1 | 6 - 0 |
180 | Sunday | Group Stage (Div. 1B) | Åsnesalliansen | Strømsgodset 1 | 1 - 2 |
181 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Gneist 1 | Vålerenga | 8 - 1 |
182 | Sunday | Group Stage (Div. 2B) | Teie 1 | Nordstrand 1 | 0 - 3 |
183 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Flint 2 | Gneist 2 | 1 - 4 |
184 | Sunday | Group Stage (Div. 3B) | Nordstrand 2 | Flint J14 | 0 - 1 |
185 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Ull/Kisa 1 | Eik 1 | 1 - 3 |
186 | Sunday | Group Stage (Div. 1C) | Nøtterøy 1 | Viking | 0 - 5 |
187 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | West Ham | Ull/Kisa 2 | 9 - 0 |
188 | Sunday | Group Stage (Div. 2C) | Odd | Sørumsand IF | 5 - 0 |
189 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Flint 3 | Nøtterøy 2 | 11 - 0 |
190 | Sunday | Group Stage (Div. 3C) | Høvik 1 | Vansjø/Svinndal IL | 1 - 2 |
191 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Grane Arendal | Asker | 1 - 0 |
192 | Sunday | Group Stage (Div. 1D) | Lyn | Fredrikstad | 2 - 1 |
193 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | Lørenskog | Urædd | 9 - 0 |
194 | Sunday | Group Stage (Div. 2D) | Konnerud 1 | KFUM 2 | 5 - 0 |
195 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Gran IL | Strømsgodset 3 | 4 - 0 |
196 | Sunday | Group Stage (Div. 3D) | Mjøndalen | Strømsgodset 2 | 3 - 0 |
197 | Monday | Semifinale (Div. 2) | Flint 1 | Nordstrand 1 | 1 - 0 |
198 | Monday | Semifinale (Div. 2) | West Ham | Lørenskog | 1 - 0 |
199 | Monday | Semifinale (Div. 3) | Skjetten | Gneist 2 | 3 - 0 |
200 | Monday | Semifinale (Div. 3) | Flint 3 | Mjøndalen | 0 - 3 |
201 | Monday | Semifinale (Div. 4) | Nøtterøy 3 | Høvik 2 | 3 - 1 |
202 | Monday | Semifinale (Div. 4) | Konnerud 2 | Gneist 3 | 2 - 0 |
203 | Monday | Semifinale (Div. 1) | Leeds United | Lillestrøm | 2 - 1 |
204 | Monday | Kamp om plass 5 (Div. 4) | Trosvik 2 | Stabæk | 1 - 0 |
205 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 1) | KFUM 3 | Strømsgodset 1 | 1 - 6 |
206 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 1) | Trosvik 1 | Åsnesalliansen | 0 - 5 |
207 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 1) | Grüner 1 | KFUM 1 | 2 - 4 |
208 | Monday | Kamp om plass 7 (Div. 4) | Grüner 2 | Ølen 2 | 0 - 2 |
209 | Monday | Semifinale (Div. 1) | Viking | Lyn | 2 - 1 |
210 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 3) | Flisbyen | Flint 2 | 2 - 0 |
211 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 3) | Bærum J14 | Flint J14 | 0 - 2 |
212 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 3) | Eik 2 | Nordstrand 2 | 5 - 1 |
213 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 3) | Vansjø/Svinndal IL | Gran IL | 5 - 0 |
214 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 3) | Høvik 1 | Strømsgodset 3 | 7 - 1 |
215 | Monday | Finale (Div. 4) | Nøtterøy 3 | Konnerud 2 | 2 - 1 |
216 | Monday | Bronsefinale (Div. 3) | Gneist 2 | Flint 3 | 1 - 4 |
217 | Monday | Bronsefinale (Div. 4) | Høvik 2 | Gneist 3 | 0 - 2 |
218 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 2) | Sprint-Jeløy | Teie 1 | 2 - 1 |
219 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 2) | Ølen 1 | Gneist 1 | 0 - 2 |
220 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 2) | Teie 2 | Vålerenga | 1 - 0 |
221 | Monday | Finale (Div. 3) | Skjetten | Mjøndalen | 0 - 1 |
222 | Monday | Bronsefinale (Div. 2) | Nordstrand 1 | Lørenskog | 1 - 5 |
223 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 1) | Eik 1 | Grane Arendal | 0 - 0 (4 - 5 ES) |
224 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 1) | Nøtterøy 1 | Fredrikstad | 0 - 2 |
225 | Monday | Kamp om delt 5 (Div. 2) | Odd | Konnerud 1 | 1 - 0 |
226 | Monday | Kamp om delt 9 (Div. 2) | Sørumsand IF | KFUM 2 | 0 - 0 (4 - 3 ES) |
227 | Monday | Finale (Div. 2) | Flint 1 | West Ham | 1 - 0 |
228 | Monday | Bronsefinale (Div. 1) | Lillestrøm | Lyn | 1 - 1 (4 - 3 ES) |
229 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 3) | Nøtterøy 2 | Strømsgodset 2 | 0 - 3 |
230 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 2) | Ull/Kisa 2 | Urædd | 2 - 3 |
231 | Monday | Kamp om delt 13 (Div. 1) | Ull/Kisa 1 | Asker | 0 - 4 |
232 | Monday | Finale (Div. 1) | Leeds United | Viking | 2 - 1 |