Du er her

Seeding C

Tabell Seedingpulje C

Plass Lag Kamper Poeng Kvalitet Mål

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Ull/Kisa 1
Åsnesalliansen
KFUM 3
Asker
West Ham
Teie 1
Sprint-Jeløy
Urædd
Flint 3
Nordstrand 2
Skjetten
Strømsgodset 3
Gneist 3
Konnerud 2

4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4

10
9
9
8
8
7
6
6
6
4
3
3
1
0

18
26
16
34
30
19
26
22
19
13
27
21
29
20

(1+3+6+8)
(6+8+6+6)
(3+8+1+4)
(7+9+8+10)
(6+9+8+7)
(8+0+3+8)
(8+6+9+3)
(0+3+10+9)
(9+6+3+1)
(3+1+0+9)
(4+10+7+6)
(9+6+6+0)
(10+4+9+6)
(6+7+4+3)

8 - 1
5 - 1
8 - 2
3 - 0
3 - 0
8 - 2
6 - 4
6 - 4
5 - 7
1 - 7
5 - 8
4 - 10
0 - 9
1 - 8

Lag på plass 1 til 4 går til Divisjon 1
Lag på plass 5 til 8 går til Divisjon 2
Lag på plass 9 til 12 går til Divisjon 3
Lag på plass 13 og 14 går til Divisjon 4

Kamp 1

Tid Bane / Kamp Hjemmelag Bortelag Resultat

10:30
10:30
10:30
10:30
11:00
11:00
11:00

Bane 3 (Kamp #15)
Bane 4 (Kamp #16)
Bane 5 (Kamp #17)
Bane 6 (Kamp #18)
Bane 1 (Kamp #19)
Bane 2 (Kamp #20)
Bane 3 (Kamp #21)

West Ham
Asker
Åsnesalliansen
Ull/Kisa 1
Urædd
KFUM 3
Skjetten

Sprint-Jeløy
Teie 1
Flint 3
Gneist 3
Konnerud 2
Strømsgodset 3
Nordstrand 2

2 - 0
1 - 0
2 - 0
5 - 0
1 - 0
1 - 0
3 - 0

Kamp 2

Tid Bane / Kamp Hjemmelag Bortelag Resultat

13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:30

Bane 1 (Kamp #43)
Bane 2 (Kamp #44)
Bane 3 (Kamp #45)
Bane 4 (Kamp #46)
Bane 5 (Kamp #47)
Bane 6 (Kamp #48)
Bane 1 (Kamp #49)

Nordstrand 2
Ull/Kisa 1
West Ham
Flint 3
Asker
Konnerud 2
Urædd

Gneist 3
Skjetten
Åsnesalliansen
Sprint-Jeløy
KFUM 3
Teie 1
Strømsgodset 3

0 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 3
2 - 0
0 - 4
4 - 0

Kamp 3

Tid Bane / Kamp Hjemmelag Bortelag Resultat

15:30
15:30
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

Bane 5 (Kamp #71)
Bane 6 (Kamp #72)
Bane 1 (Kamp #73)
Bane 2 (Kamp #74)
Bane 3 (Kamp #75)
Bane 4 (Kamp #76)
Bane 5 (Kamp #77)

Gneist 3
Strømsgodset 3
Teie 1
Sprint-Jeløy
Asker
Konnerud 2
Ull/Kisa 1

KFUM 3
Flint 3
Skjetten
Åsnesalliansen
West Ham
Nordstrand 2
Urædd

0 - 3
2 - 4
4 - 1
0 - 1
0 - 0
0 - 1
2 - 1

Kamp 4

Tid Bane / Kamp Hjemmelag Bortelag Resultat

18:00
18:00
18:00
18:00
18:30
18:30
18:30

Bane 3 (Kamp #99)
Bane 4 (Kamp #100)
Bane 5 (Kamp #101)
Bane 6 (Kamp #102)
Bane 1 (Kamp #103)
Bane 2 (Kamp #104)
Bane 3 (Kamp #105)

Asker
KFUM 3
Konnerud 2
Skjetten
Teie 1
Flint 3
Åsnesalliansen

Ull/Kisa 1
Nordstrand 2
Strømsgodset 3
Sprint-Jeløy
West Ham
Gneist 3
Urædd

0 - 0
4 - 0
1 - 2
1 - 3
0 - 0
1 - 0
2 - 0

 

Bokmerk og del